Водопостачання у Сімферополі — обіцянки і аварії

Новини України та світу
Ірина Требунських
26 Квітня 2021, 16:33
Ірина Требунських
26 Квітня 2021, 16:33

Наразі об’єм запасів Сімферопольського водосховища зріс з 6% до 17%. Про це заявила «заступниця глави ради міністрів» Криму Світлана Маслова на «брифінгу щодо ситуації з водою», передає окупаційний сайт «Крим 24».

Корисний об'єм води у Сімферопольському водосховищі становить 17%, в Аянському — 91%, Партизанському — 26%. За тиждень притоки до трьох водосховищ склали 1,2 мільйони, а витрата 360 тисяч кубометрів, — заявила Маслова.

Представниця окупаційної «влади» заявила, що для того, щоб подавати воду населенню Сімферополя хоча б з шостої ранку до 00:00 вночі щодня, потрібно приблизно 130 тысяч кубометрів води. «З урахуванням притоків і використання води з артезіанських свердловин, зможемо зняти за якийсь час Сімферополь з режимного водозабезпечення», — додала вона.

Водночас окупаційне підприємство «Вода Криму» опублікувало інформацію щодо аварій, через які без водопостачання залишилися кілька вулиць та садових товариств. Йдеться про СТ Дзержинець, Ювілейний, Дачник, Садовод, селищ Богданівка і Мирне. У самому Сімферополі без води залишаються мешканці будинків по вулиці Ніконорова і по вулиці Керченській.

Підприємство опублікувало графік підвезення води у ці райони.

Нагадаємо, 12 квітня Світлана Маслова заявляла, що хоч окупованим Кримом прокотилися рясні зливи, які поступово наповнюють водосховища, але безперервну подачу води для населення «влада» поки не планує.

Як повідомляли «Кримські новини», 20 квітня держава-окупант Росія пообіцяла витратити 3,3 мільярда рублів на водопостачання окупованого Криму, а у «Воді Криму» попередили про призупинення водопостачання Сімферополя через аварію.