«Влада» окупованого Криму відправлятиме на карантин усіх, хто приїжджає з материкової України. Наразі на півострові 132 підозри на коронавірус | QHA media
17 Березня 2020, 16:16

«Влада» окупованого Криму відправлятиме на карантин усіх, хто приїжджає з материкової України. Наразі на півострові 132 підозри на коронавірус

Закрити

«Влада» анексованого Криму має намір після 18 березня відправляти на карантин жителів півострова, які будуть приїжджати з материкової частини України.

Про це сьогодні, 17 березня, журналістам сказав «спікер парламенту» Криму Володимир Константинов, якого цитує ТАСС.

Буде порядок, який буде означати, що якщо ти будеш приїжджати (з материкової України — прим. ред.), то ти потрапляєш в карантин, навіть якщо ти кримчанин і повертаєшся сюди, то тебе автоматично пускають в карантин. В’їзд для українців заборонений без карантину, без усього. Для усіх інших, хто хоче виїхати, — будь ласка, виїжджайте, але ви повинні знати, що без карантину назад ви не в’їдете, — заявив він.

Також відомо, що на території анексованого Криму запроваджують режим «підвищеної готовності», під час якого забороняється проводити будь-які спортивні, видовищні, публічні та інші масові заходи.

У Севастополі з 19 березня закривають усі школи, а вищі навчальні заклади перейшли на дистанційну форму навчання з 16 березня.

Наразі в Криму 132 підозри на Covid-19.

Здійснюється спостереження за станом здоров’я громадян, які відвідували нестабільні з коронавирусної інфекції території і мали можливі контакти з хворими особами. Станом на 16 березня 2020 року за медичним спостереженням вдома залишаються 132 людини, їм проводяться лабораторні обстеження, — йдеться у повідомленні «Росспоживнагляду».

QHA media повідомляло, що «Ялтинський економічний форум», який зазвичай проводився у квітні, переноситься на більш пізній термін через поширення нового коронавірусу.