«Влада» окупованого Криму чекає прибуття французьких депутатів Європарламенту. Делегацію має очолити Маріані | QHA media
30 Червня 2020, 11:34

«Влада» окупованого Криму чекає прибуття французьких депутатів Європарламенту. Їх має очолити Маріані

Закрити

«Глава комітету кримського парламенту з народної дипломатії і міжнаціональних відносин» Юрій Гемпель заявив, що сьогодні, 30 червня, анексований півострів має відвідати делегація французьких депутатів Європарламенту.

Про це він повідомив російському виданню «РИА Новости».

Делегація депутатів Європейського парламенту відвідає Крим з 30 червня по 2 липня. Усі вони є депутатами Європарламенту від Франції, — сказав він.

Також Гемпель зазначив, що очолить делегацію депутат Європарламенту, член комітету у закордонних справах, президент асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані.

«У рамках візиту члени делегації у якості експертів відвідають «виборчі дільниці» в Ялті та Сімферополі та оцінять процес «голосування» щодо поправок до конституції Російської Федерації», — додав він.

Нагадаємо, що на заходи з нагоди п’ятої річниці анексії Криму на півострів прибула група з Франції на чолі з депутатом французького парламенту, президентом асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані, який зустрівся у Сімферополі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Також у 2019 році анонсувалося, що в окупований Крим на ялтинський «міжнародний економічний форум» приїде соратниця Маріані, лідер французької ультраправої партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен. Однак незабаром вона передумала їхати на анексований півострів.

Дивитись ще: