«Влада» Криму виставила алуштинський «Лазурний берег» Коломойського на аукціон. Пансіонат позначено як об'єкт незавершеного будівництва | QHA media
Алушта

«Влада» Криму виставила алуштинський «Лазурний берег» Коломойського на аукціон. Пансіонат позначено як об'єкт незавершеного будівництва

11 Жовтня 2019, 15:37
Закрити

«Уряд» анексованого Криму виставив на аукціон чергове майно українського олігарха Ігоря Коломойського, «націоналізоване» у 2014 році. Новим лотом став пансіонат «Лазурний берег» в Алушті, передають «Примечания».

Так, комплекс площею понад 7400 квадратних метрів виставлено на аукціон 10 жовтня за ціною 66,1 млн рублів.

У переліку «націоналізованого» майна, розміщеного на сайті «уряду» Криму, йдеться, що це об’єкт незавершеного будівництва — рекреаційний комплекс пансіонат «Лазурний берег» з прилеглими об’єктами.

Окрім капітальних будівель з готовністю 80% продаються також берегоукріплювальні споруди площею 16811 квадратних метрів.

QHA media повідомляло, що «влада» Криму виставила на продаж три оздоровчі комплекси, розташовані біля узбережжя Чорного моря. Зокрема, оздоровчий комплекс «Південний» на узбережжі мису Тарханкут, готель «Моряк» у Феодосії і резиденцію №1 «Гліцинія» у селищі Ореанда, Ялта.

Дивитись ще: