«Влада» Криму викачує воду з Інкерманського кар’єру

Новини
Ірина Требунських
26 Листопада 2020, 17:16
Ірина Требунських
26 Листопада 2020, 17:16
Фото: Depo

Окупаційна «влада» Севастополя розпочала будівництво водогону, яким викачуватиме воду з озера в Інкерманському кар’єрі. Про це повідомив «віцегубернатор» Севастополя Микола Жигулін, передає зареєстрований «Росспоживнаглядом» сайт «Новий Севастополь».

Окупант заявив, що з озера, неподалік якого розташований Свято-Климентівський чоловічий монастир, планують викачати близько мільйона кубометрів води.

Зараз ведеться прокладка трубопроводу для забору звідти води в міську систему з подальшим очищенням. Це вимушений захід, — оголосив Жигулін.

При цьому окупанти запевнюють, що водойма у кар’єрі нібито «природно наповниться знову», тому що тут «є джерела підземних вод».

«Я пам'ятаю, що в районі Інкерманського монастиря після розробки кар'єру припинило своє існування одне з джерел», — уточнив «віцегубернатор».

Раніше проти викачки води з озера протестували у Свято-Климентівському монастирі, заявляючи, що воду звідти «можна вважати святою».

Нагадаємо, окупанти для потреб Севастополя будують водогін до Кадиковського кар’єру.

Українська влада неодноразово заявляла, що відновлення подачі води в Крим можливе тільки після деокупації півострова.

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти добудували інфраструктуру для забору води з озера у підніжжя гори Гасфорта до тимчасово окупованого Севастополя.