«Влада» Криму склала списки українських власників нерухомості на півострові. Мета — змусити їх платити податки за російським законодавством | QHA media
24 Квітня 2019, 17:54

«Влада» Криму склала списки українських власників нерухомості на півострові. Мета — змусити їх платити податки за російським законодавством

Закрити

В анексованому Криму склали списки українських власників нерухомості, які не платять податки за законодавством Росії.

Про це на зустрічі з «головою» Криму Сергієм Аксеновим розповів «керівник управління федеральної податкової служби по Криму» Роман Наздрачев, повідомляє «Крыминформ».

Робота ведеться і з муніципалітетами, і з ресурсозабезпечувальними організаціями. Ми бачимо, де споживання води й газу зростає в рази в курортний сезон. Ми бачимо, що людина не увійшла до правового поля Російської Федерації. Ми знаємо, що вона громадянин іноземної держави. Списки цих людей у нас є, — повідомив Наздрачев.

За його словами, у власників нерухомості залишився тиждень, щоб задекларувати отримані від неї доходи. Після 30 квітня «інформаційна кампанія» завершується і починають жорстко діяти силовики.

У свою чергу Аксенов заявив, що «готовий на законодавчому рівні ініціювати ухвалення спеціальних механізмів з примусу іноземних власників житла платити податки».

У березні QHA media повідомляло про те, що низка «податкових інспекцій» в анексованому Криму закликала громадян повідомляти про «незаконну здачу житла в оренду». А також попередила, що після контрольної дати, до якої можна «добровільно і безкарно» повідомити про такі квартирі, почнуться рейди з виявлення неплатників податку від оренди.

Дивитись ще: