«Влада» Криму скасовує низку коронавірусних обмежень

Новини
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 14:53
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 14:53

З 15 січня в тимчасово окупованому Криму скасують запроваджені у грудні обмеження на роботу фуд-кортів і громадського харчування в нічний час.

Про це, як передає РІА Новини, повідомив у середу, 13 січня, «глава» маріонеткового російського режиму Сергій Аксьонов.

Робота фуд-кортів у торгових центрах Криму була заборонена з 20 грудня, також була обмежена робота в нічний час закладів громадського харчування.

«Влада» мотивували рішення складною ситуацією з поширенням коронавірусної інфекції та очікуваним потоком туристів до Криму на Новий рік.

Як писали «Кримські новинии», з 25 грудня окупанти в Криму заборонили: надання послуг з організації харчування у торгівельних центрах на фуд-кортах, фуд-зонах, острівцях харчування, за винятком роботи у форматі «винос і доставка»; масові заходи в торгових центрах; проведення роботодавцями корпоративних заходів, у тому числі в структурних підрозділах, виробничих їдальнях, актових залах; проведення групових занять з додаткової освіти в очному режимі.

Раніше повідомлялося, що окупанти вказали лікарям в Криму писати у причинах смерті супутні хвороби, не вказуючи захворювань на COVID-19.