«Він не вірить, що потрапить у списки на обмін» — дружина політв'язня Коломійця | QHA media
Репресії
16 Січня 2020, 15:44

«Він не вірить, що потрапить у списки на обмін» — дружина політв'язня Коломійця

Закрити

Засуджений в анексованому Криму учасник Євромайдану Андрій Коломієць, який перебуває в російському ув’язненні, вже не вірить, що потрапить у списки на обмін.

Про це повідомила дружина засудженого Галина Коломієць.

Багато з ним говорили про обмін політв’язнями. Засмучується він і не вірить, що потрапить у списки. Я його підбадьорювала і говорила: «Добре, що не обміняли, адже я не зможу одразу туди приїхати з дітьми». Це найжахливіша відмовка, але вже не знаю, як його дух підняти, — про це вона написала у соцмережі Facebook.

Приехала с очередного длительного свидания 😔вроде надо радоваться но грустно постоянно как только выходишь с комнаты с…

Опубліковано Галиною Геннадіївною Коломієць Четвер, 16 січня 2020 р.

Андрій Коломієць разом з Миколою Шиптурою є переслідуваними через участь в Революції гідності. Він був затриманий російськими силовиками у російській Кабардино-Балкарії, а потім перевезений до анексованого Криму для проведення «судового» процесу.

Окупаційний «суд» оголосив, що громадянин України винен у вбивстві двох колишніх співробітників підрозділу «Беркут» під час подій на Майдані, а також у зберіганні та розповсюдженні наркотичних засобів. Коломієць був засуджений до 10 років позбавлення волі, правозахисники вважають цю справу повністю сфабрикованою, а Андрія Коломійця — політичним в’язнем Кремля.

Дивитись ще: