Відставка міністра, звільнення затриманих і нові вибори — три вимоги грузинської опозиції | QHA media

Відставка міністра, звільнення затриманих і нові вибори — три вимоги грузинської опозиції

24 Червня 2019, 10:04
Закрити

Опозиційні партії Грузії висунули три основні вимоги до влади у зв’язку із подіями, що відбулися 20 червня біля стін парламенту.

Про це повідомляє агентство «Новости Грузия».

Першою вимогою опозиції є відставка міністра внутрішніх справ Георгія Гахарії. Другою — звільнення усіх затриманих напередодні громадян, а третьою вимогою — початок перемовин з урядом про призначення дострокових парламентських виборів.

Тим часом, о 18:00 за київським часом у центрі Тбілісі почався новий мітинг. На трибуні, встановленій біля парламенту країни, протестувальники дали три години голові МВС, щоб він залишив свою посаду, в іншому випадку вони обіцяють розпочати «мирну ходу із Західної Грузії і з чистими руками прибрати цю владу».

Співробітники апарату парламенту Грузії залишили будівлю з міркувань безпеки.

Сьогодні, 21 червня, голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе подав у відставку. Його відставка також була однією з вимог опозиції. Обов’язки голови парламенту до обрання нового спікера виконуватиме віце-спікер Тамар Чугошвілі.

Як писало QHA media, під час розгону протестної демонстрації в ніч на 21 червня у Тбілісі постраждали 240 чоловік, 102 з яких залишаються в лікарнях. Серед постраждалих є журналісти.

Дивитись ще: