Відносно Едема Бекірова не проводять жодних слідчих дій, а його стан залишається критичним — дружина політв'язня | QHA media
Репресії
13 Лютого 2019, 13:50

Відносно Едема Бекірова не проводять жодних слідчих дій, а його стан залишається критичним — дружина політв'язня

Закрити

Відносно кримськотатарського активіста Едема Бекірова, який 64-й день перебуває під вартою в анексованому Криму, досі не розпочато слідчі дії.

Про це QHA media повідомила дружина політв’язня Гульнара Бекірова.

За її словами, умови перебування у спецблоці сімферопольського СІЗО інваліда першої групи залишаються нестерпними.

Стан мого чоловіка — критичний. Він потребує належної медичної допомоги і постійного догляду за ним. Сам робить перев’язки, регулює прийом пігулок. Рівень цукру в крові після інсуліну, який йому вводять, тримається на позначці 10-12, а до затримання відмітка була на рівні 8-9.

Бекірова зазначила, що її чоловік 18 років бореться з хворобою, а сьогодні бореться за свободу і життя. Вона подякувала людям, які доглядали за її чоловіком і продовжують за ним доглядати у СІЗО.

“Я вдячна Руслану Трубачу, який 44 дні доглядав за Едемом до того, як його перевели під домашній арешт, і Серверу Мустафаєву — молодому кримському татарину, який наразі сидить в одній камері з моїм хворим чоловіком і доглядає за ним. Він — і медбрат, і санітар. Я йому дуже вдячна”, — сказала Бекірова.

7 лютого 2019 року «Київський районний суд» Сімферополя відмовився перевести кримськотатарського активіста Едема Бекірова під домашній арешт і залишив його під арештом у СІЗО до 12 квітня 2019 року.

До такого рішення “суд” прийшов незважаючи на те, що адвокат Іслям Веліляєв клопотав перед «суддею» про долучення до матеріалів справи документів про власність на житло родича підсудного, де він має жити, якщо його відпустять під домашній арешт.

Дивитись ще: