«Відбулося 30 судових засідань у справі щодо смерті 5-річного Тлявова» — Венедіктова

Новини України та світу
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 13:59
Ірина Венедіктова
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 13:59

У справі щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова, якому поліцейські поцілили в голову, наразі відбулося вже 30 судових засідань. Про це на своїй сторінці у Facebook написала генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Кирило Тлявов

Обвинуваченими є троє колишніх поліцейських і неповнолітній син одного з них. Їх звинувачують у вчиненні хуліганства та вбивства з необережності.

Наступні судові засідання призначені на 2, 7 та 8 червня 2021 року. Заплановано допити судових експертів та вирішення питання щодо продовження строку дії запобіжного заходу стосовно обвинувачених, — повідомила Венедіктова.

Генпрокурорка розповіла, що під вартою без застави перебуває один експоліцейський, а двох інших з-під варти під заставу звільнили ще торік. Неповнолітній обвинувачений перебуває під особистим зобов’язанням своєї матері.

«Залишається допит обвинувачених і сторони почнуть готуватись до фінальної стадії процесу — судових дебатів», — додала Венедіктова.

Нагадаємо, 4 червня 2019 року помер 5-річний Кирило Тлявов, якого 31 травня у Переяслав-Хмельницькому поранили патрульні поліцейські.

Як повідомляли «Кримські новини», 5 червня 2020 року під будівлею Верховної Ради почався масовий мітинг за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Під час мітингу Авакову закидали такі резонансні справи, як вбивство Кирила Тлявова, катування у відділку поліції у Кагарлику та інші.