Від 11 до 17 років колонії суворого режиму. Стільки російські прокурори вимагають для фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з «першої сімферопольської групи» | QHA media
Репресії

Від 11 до 17 років колонії суворого режиму. Стільки російські прокурори вимагають для фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з «першої сімферопольської групи»

10 Червня 2019, 18:02
Фото: Facebook/»Крымская солидарность»
Закрити

Сьогодні, 10 червня, у Північно-Кавказькому окружному військовому суді Росії у Ростові-на-Дону сторона обвинувачення попросила терміни ув’язнення для фігурантів першої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір», повідомляє «Кримська солідарність» у Facebook.

Найбільший термін — 17 років ув’язнення в колонії суворого режиму — прокурори просять для Теймура Абдуллаєва, для Рустема Ісмаїлова — 13 років суворого режиму, для Узеіра Абдуллаєва і Айдера Саледінова — 12 років суворого режиму, для Еміля Джемаденова — 11 років суворого режиму.

Адвокат Абдуллаєва Еміль Курбедінов заявив, що його підзахисний не визнає свою провину, а також відзначив масу правопорушень у судовому розгляді.

Мій підзахисний Абдуллаєв з моменту обшуку в його оселі й до теперішнього часу не визнав провину і не погодився ні з одним пунктом обвинувачення, відображених в обвинувальному висновку. Обвинувальний висновок, що починається з того, що слідство не змогло встановити початок нібито злочинної діяльності мого підзахисного, не змогло встановити час і місце нібито організації осередку, не мало взагалі підпадати до суду, а в суді мало підлягати поверненню, — заявив адвокат.

⚡️СУД ПО «ДЕЛУ ХИЗБ УТ-ТАХРИР»(ПЕРВАЯ СИМФЕРОПОЛЬСКАЯ ГРУППА)Информационный пост (ОБНОВЛЯЕТСЯ)10.06:2019UPD_4….

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 10 червня 2019 р.

QHA media повідомляло, що у жовтні 2016 року в масивах Строганівка і Кам’янка Сімферопольського району анексованого Криму були проведені обшуки будинків кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеіра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Рустема Ісмаїлова. Після обшуків їх відвезли в «управління ФСБ по Криму». Чотирьом інкримінували участь в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною, а Теймуру Абдуллаєву висунули частину першу статті 205.5 КК РФ — організація її діяльності.

Дивитись ще: