«Верховний суд» Криму відмовив в апеляції фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи». Засідання пройшло в закритому режимі | QHA media
Репресії
29 Листопада 2019, 15:29

«Верховний суд» Криму відмовив в апеляції фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи». Засідання пройшло в закритому режимі

Закрити

«Верховний суд» Криму відхилив апеляційну скаргу на продовження запобіжного заходу чотирьом фігурантам «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір».

Як повідомляє «Кримська солідарність», Яшар Муедінов, Рустем Сейтхалілов, Акім Бекіров та Сейтвелі Сейтаблієв залишаться в СІЗО до 15 лютого 2020 року.

За словами адвоката Сіяра Панича, він просив перед початком слухання зачитати оголошення рішення «суду» публічно. И хоча «прокурор» підтримав його, суддя Олексій Послєдов відхилив його клопотання і повністю все засідання провів у закритому режимі.

Image result for «Верховный суд» Крыма"

Адвокат також повідомив, що Акіма Бекірова етапували в СІЗО російського міста Ростов-на-Дону.

⚡«БЕКИРОВ АКИМ НАХОДИТСЯ В СИЗО ГОРОДА КРАСНОДАР.» – адвокат Сияр ПаничСегодня, 29 ноября 2019 года состоялся суд по…

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Вчора, 28 листопада також відбулося «судове» засідання у «справі Хізб ут-Тахрір», де слухалася апеляція інших фігурантів «другої сімферопольської групи» на постанову про продовження їм запобіжного заходу.

«Суд» відхилив скаргу захисту та залишив у СІЗО на три місяці Енвера Аметова, Меджита Абдурахманова, Владлена Абдулкадирова і Ремзі Бекірова.

«МЕРУ ПРЕСЕЧЕНИЯ ОСТАВИЛИ БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ», – супруга политузника Энвера Аметова

⚡️«МЕРУ ПРЕСЕЧЕНИЯ ОСТАВИЛИ БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ», – супруга политузника Энвера АметоваСегодня, 28 ноября 2019 года, состоялось судебное заседание по «делу Хизб ут-Тахрир»(Вторая Симферопольская группа: Энвер Аметов, Меджит Абдурахманов, Владлен Абдулкадыров, Ремзи Бекиров). В рамках которого ожидалось рассмотрение апелляционной жалобы на постановление о продлении меры пресечения.Комментарии родственников и адвоката в нашем репортаже.

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 28 листопада 2019 р.

22 листопада Ростовський обласний суд Росії відхилив апеляційну скаргу на продовження запобіжного заходу Руслану Сулейманову і Ерфану Османову — двом фігурантам «другої сімферопольської групи» в «справі Хізб ут-Тахрір».

21 листопада так званий «Верховний суд» Криму також відхилив апеляційні скарги адвокатів на продовження запобіжного заходу чотирьом фігурантам «другий сімферопольської групи» в «справі Хізб ут-Тахрір» Сервету Газієву, Асану Яникову, Шабану Умерову та Іззету Абдуллаєву.

27 березня в декількох районах Криму російська ФСБ провела облави, під час яких затримували мирних жителів за звинуваченням в організації або участі в забороненій в Росії партії «Хізб ут-Тахрір». 28 березня «Київський районний суд» Сімферополя завершив процедуру арешту до 15 травня 2019 року всіх кримськотатарських активістів, затриманих за день до цього в різних районах анексованого півострова.

Дивитись ще: