Верховна Рада закріпила у Конституції курс України на вступ до ЄС і НАТО | QHA media

Верховна Рада закріпила у Конституції курс України на вступ до ЄС і НАТО

07 Лютого 2019, 12:53
Фото: president.gov.ua
Закрити

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада України закріпила у Конституції країни курс на вступ до Євросоюзу і НАТО.

За таке рішення проголосували 334 депутати, повідомляється на сторінці у Twitter українського парламенту.

Як заявив спікер ВР Андрій Парубій, голосування стало прикладом незворотності європейського вибору України і початком справжньої євроінтеграції.

У свою чергу президент Петро Порошенко перед голосуванням назвав 7 лютого 2019 року історичним днем.

Верховна Рада підтримала мій законопроект змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства у Європейському Союзі й в НАТО. Упевнений, що завдання членства у ЄС і НАТО абсолютно реальні. Як ми досягли великих цілей, в які ніхто не вірив, так само ми забезпечимо членство України в НАТО і ЄС. Ми йдемо своїм шляхом!

Сьогодні історичний день! Верховна Рада підтримала мій законопроект змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та в НАТО.Дуже важливо, що НАТО – це про безпеку. Не лише про військову безпеку, а це – й про безпеку громадянина, захист прав і свобод. Це те, що нас сьогодні об’єднує!Впевнений, що завдання членства в ЄС та НАТО є абсолютно реальні. Як ми досягли великих цілей, в які ніхто не вірив, так само ми забезпечимо членство України в НАТО і ЄС. Ми йдемо своїм шляхом!Today is a historic day! The Verkhovna Rada has supported my draft law "On amendments to the Constitution regarding the strategic course of the state on acquisition of Ukraine's full membership in the EU and NATO)".It is very important that NATO is all about security. Not only about military security, but also about the security of a citizen, the protection of rights and freedoms. This is what unites us today!I am sure that the tasks of membership in the EU and NATO are absolutely real. Just like we have achieved the great goals that nobody believed in, we will ensure Ukraine's membership in NATO and the EU as well. We follow our own path!#UkraineNATO #UkraineEU #UkraineNATO #UkraineEU

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 7 лютого 2019 р.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав рішення Верховної Ради демонстрацією єдності й здатністю ухвалювати фундаментальні для країни рішення.

Сьогодні Парламент продемонстрував єдність і здатність ухвалювати фундаментальні для країни рішення. 334 парламентарії…

Опубліковано Volodymyr Groysman Четвер, 7 лютого 2019 р.

Згідно з результатами масштабного соціологічного опитування «Україна: настрої та очікування», проведеного у 2018 році, 47% українців підтримують вступ України до НАТО.

Дивитись ще: