Верховна Рада сформувала делегацію України в ПАРЄ. Хто її очолить, поки що невідомо | QHA media
11 Вересня 2019, 16:26

Верховна Рада сформувала делегацію України в ПАРЄ. Хто її очолить, поки що невідомо

Закрити

Сформовано постійну делегацію нової Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це повідомила член парламентського комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Ірина Геращенко (фракція «Європейська солідарність») у коментарі Интерфаксу-Украина.

Повідомляється, що у складі делегації — 12 членів і 12 заступників членів: 14 нардепів (7 членів і 7 заступників) з фракції «Слуга народу», по двоє — від фракцій «Опозиційною платформи «За життя», «Батьківщини», «Європейської солідарності», «Голосу» і депутатської групи «За майбутнє».

Член профільного комітету Марія Іонова («Європейська солідарність») повідомила, що керівника української делегації у ПАРЄ поки що не обрано.

Вона пояснила, що голову делегації обирають її члени.

У ніч з 24 на 25 червня Парламентська асамблея Ради Європи змінила існуючий санкційний механізм і запросила Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 2 липня тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій відкликав запрошення для міжнародних спостерігачів від ПАРЄ на позачергові парламентські вибори в Україні.

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паскьє заявила, що шкодує через рішення Верховної Ради відкликати запрошення для спостереження місії ПАРЄ за достроковими парламентськими виборами, але нагадала, що Україна має зобов’язання.

Дивитись ще: