Вбивство Гандзюк: суд продовжив термін досудового розслідування до 29 липня | QHA media
25 Березня 2020, 17:28

Вбивство Гандзюк: суд продовжив термін досудового розслідування до 29 липня

Закрити

Печерський райсуд Києва продовжив термін досудового розслідування у справі вбивства активістки Катерини Гандзюк за підозрою Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка). Як повідомляє «Громадське», досудове слідство продовжене ще на чотири місяці — до кінця липня 2020 року.

Прокурор Андрій Сенюк зазначив, що на момент повідомлення про підозру Левін перебував за межами України, тож слідчі дії з ним до його повернення не проводилися.

На даний час є необхідність проведення великого комплексу слідчих та процесуальних дій з ним (Левіним — прим. ред.) та за його участі з іншими підозрюваними й свідками у даному кримінальному провадженні, — сказав Сенюк.

Суддя Крістіна Константінова задовольнила клопотання прокурора. «Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мангера та Левіна до 12 місяців, до 29 липня 2020 року», — зачитала суддя.  

Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 4 листопада 2018 року активістка Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Від кислоти у Гандзюк найбільше постраждали шия, спина, частина обличчя навколо ока й нирки.

Як повідомляло QHA media, Олексія Москаленка (Левіна) оголосили у міжнародний розшук як одного з основних організаторів вбивства. Він залишив територію України ще 19 серпня 2018 року. У січні 2020 року його затримали на території Болгарії завдяки співпраці правоохоронних органів Болгарії, представників Офісу генпрокурора та СБУ. З Болгарії до України Левіна екстрадували 16 березня.

Дивитись ще: