В’їзд для вакцинованих українців до Німеччини можливий за певних умов — посольство

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
18 Червня 2021, 13:58
Тетяна Нікішина
18 Червня 2021, 13:58

Повністю вакциновані особи зможуть знову в’їжджати до Німеччини з метою відвідання близьких і друзів, а також з туристичною метою.

У посольстві Німеччини в Україні розповіли, що з 25 червня в’їзд для повністю вакцинованих осіб з України стане знову можливим за певних умов.

Починаючи з 21 червня можна подавати заяви на отримання необхідних для запланованої мети поїздки віз як у посольстві, так і у візовому центрі Visametric.

Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, перелічених на інтернет-сторінці Інституту Пауля Ерліха, якщо з дня щеплення останньою необхідною дозою вакцини або вакциною, яка потребує однієї дози, пройшло щонайменше 14 днів. Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством із лікарських засобів (ЕМА) — це препарати компаній BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen.

У посольстві додали, що перелік вакцин планується також розширити і доповнити іншими вакцинами з аналогічними захисними стандартами, тільки-но завершаться необхідні тестування.

Нагадаємо, мандрівникам з країн, що не входять до Європейського Союзу, повністю вакцинованих проти COVID-19, дозволять в'їжджати до Німеччини з 25 червня, якщо країна не визначена зоною розповсюдження вірусного штаму.

Як повідомляли «Кримські новини», Кабмін продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року. Також уряд підтримав рішення щодо послаблення обмежень у країні.