В Японії деяким пасажирам лайнера Diamond Princess дозволили залишити карантинну зону | QHA media
14 Лютого 2020, 14:06

В Японії деяким пасажирам лайнера Diamond Princess дозволили залишити карантинну зону

Закрити

Влада Японії дозволила деяким категоріям пасажирів зійти на берег з лайнера Diamond Princess. Лайнер стоїть на карантині через спалах нової коронавірусної пневмонії.

Як передає The New York Times, залишити борт зможуть люди старші 80 років зі слабким здоров’ям або ті, хто мешкає в каютах без вікон. Представник міністерства охорони здоров’я Японії Гаку Хасімото пояснив, що при цьому всі пасажири мають пройти тест на вірус. Тих, у кого тест буде негативним і хто виявить бажання зійти на берег, місцева влада обіцяла забезпечити тимчасовим житлом.

Diamond Princess пришвартувався до пристані Дайкоку в Йокогамі, Японія. Фото Carl Court

Міністерство охорони здоров’я Японії також оголосило про 44 нові випадки коронавірусу на кораблі, збільшивши їх до 218. Враховуючи хворих на лайнері, загальна кількість випадків зараження новим коронавірусом в Японії перевищила 250 ― найбільше за будь-яку країну, окрім Китаю.

На сьогодні у світі зараження коронавірусом COVID-19 виявили у 64 441 людини. Померло від захворювання 1 383 людини, а повністю одужали — 6 983 особи.

Як повідомляло QHA media, з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах небезпечного коронавірусу COVID-19, українських громадян евакуюють вже 18 лютого.

Дивитись ще: