В Україні зафіксували два випадки коронавірусу штаму «Дельта»

Новини України та світу
Ірина Требунських
23 Червня 2021, 19:17
Ірина Требунських
23 Червня 2021, 19:17

В Україні зафіксували два випадки захворювання на коронавірусну інфекцією, викликану вірусом штаму «Дельта». Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов, передає «РБК-Україна».

Як виявилося, жінка і 16-річний підліток нещодавно повернулися з Росії. Симптоми захворювання проявилися вже після прибуття до України. Наразі їхній стан кваліфікують як стабільний, їх госпіталізували до однієї з лікарень Києва.

У нас є чотири лабораторії, які можуть виявляти новий штам, але немає в достатній кількості саме тестів, які виявляють індійський штам, — пояснив Данілов.

Посилаючись на власні джерела, видання стверджує, що результат аналізу зразків підтвердили у лондонській лабораторії. «Нудота, нежить, першіння у горлі й підвищена температура з'являється не з першого дня, але вона дуже висока. Найгірше, що при цьому штамі молоді люди, підлітки хворіють частіше, ніж при інших варіантах вірусу», — цитує джерело видання.

Нагадаємо, що у другій половині квітня 2021 року «індійський» штам «Дельта» зафіксували в Росії. Вже 23 червня у Білорусі вперше офіційно виявили випадки зараження коронавірусним штамом «Дельта».

Як повідомляють «Кримські новини», українські науковці прогнозували, що до кінця літа штам «Дельта» домінуватиме по всій території Європи, а також в Україні через низький рівень вакцинації населення.