«В Україні створюють легкий ударний гелікоптер Мі-2МСБ» — Міноборони | QHA media
30 Червня 2020, 15:50

«В Україні створюють легкий ударний гелікоптер Мі-2МСБ» — Міноборони

Закрити
Мі-2МСБ

В Україні відновили роботи над створенням модернізованої версії гелікоптера Мі-2 — Мі-2МСБ. Над проєктом працюють Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) спільно з ПАТ «Мотор Січ», передає Міноборони України.

Гелікоптер оснащено дослідною системою стрілецького озброєння та серійною системою некерованого ракетного озброєння.

Мі-2МСБ у порівнянні з базовим вертольотом, отримав розширені льотно-технічні характеристики і став економнішим, що значно розширило його бойові можливості та фактично перетворило на легку ударну модифікацію, — йдеться у повідомленні.

Випробування Мі-2МСБ проводяться поблизу села Гончарівське Чернігівської області.

«За результатами випробувань фахівцями ДНДІ ВС ОВТ визначать основні льотно-технічні характеристики, оцінять точність стрільби по наземних цілях, що дасть можливість відпрацювати відповідні зміни, а також методичні вказівки щодо бойового застосування систем авіаційного озброєння», — пояснюють у Міноборони.

Як повідомляли «Кримські новини», компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу українського держконцерну «Укроборонпром», виграла тендер на понад 30 мільйонів доларів, що передбачає ремонт і модернізацію літаків-заправників Іл-78 Військово-повітряних сил Пакистану. 

Дивитись ще: