В Україні стартувала кампанія допомоги постраждалим через лісові пожежі в Туреччині

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
02 Серпня 2021, 17:
Асіф АлієвQHA
02 Серпня 2021, 17:

Благодійний фонд «HAYAT-ЖИТТЯ», заснований громадянами України та Туреччини, почав кампанію з надання допомоги туркам, які постраждали через пожежі, що вирують вже кілька днів у країні.

Про це повідомив голова TURKSİD — Асоціації кримськотатарських підприємців Туреччини, України та Румунії Ісмет Юксель.

Він зазначив, що зібрані пожертвування, крім підтримки жертв стихійного лиха, використаються для висадки нових лісів і створення лісового масиву на честь дружби України з Туреччиною.

Пожары в Турции 31 июля 2021: видео и фото за сегодня

Зібрану допомогу передадуть турецькому посольству у Києві, яка, своєю чергою, відправить її до Туреччини. Ми опублікуємо імена кожної людини, яка допомогла, за її згоди. У наших звітах повідомлятиметься сума допомоги, на які цілі її витрачено тощо, — повідомив він.

Юксель нагадав, що Туреччина як братня країна у важкі часи завжди приходила на допомогу Україні. Її підтримка українського і кримськотатарського народів проявляється в різних сферах, соціальних програмах і проєктах.

Ukrayna’nın kardeş devleti Türkiye’nin ormanlık alanlarında eşzamanlı olarak birçok noktada yangınlar başladı. Afet...

Posted by İsmet Yüksel on Monday, August 2, 2021

Ми не можемо просто здалеку спостерігати за цією катастрофою і залишатися осторонь. Зробімо будь-яку посильну допомогу Туреччині. Підтримайте кампанію некомерційного благодійного фонду «HAYAT-ЖИТТЯ», — закликав голова TURKSİD.

Юксель опублікував реквізити банківського рахунку, куди можна відправити грошову суму в гривнях:

  • Назва Банк: ПРИВАТБАНК
  • Ім'я одержувача: БО БФ ХАЯТ ЖИТТЯ
  • Номер рахунку: 40798437
  • IBAN: UA133052990000026009046205711

Зазначимо, в Туреччині вже шостий день тривають масштабні пожежі. З вогнем допомагають боротися літаки з екіпажами, відправлені з України, Росії, Азербайджану та Ірану. Наразі намагаються локалізувати сім пожеж у прибережних районах провінцій Анталья та Мугла, та Тунджелі. Сьогодні Євросоюз вирішив надіслати пожежні літаки в Туреччину.

Раніше афілійована група терористичної організації РПК «Діти вогню» взяла на себе відповідальність за початок масштабних пожеж у Туреччині.

Як повідомляли «Кримські новини», 30 липня Держслужба з надзвичайних ситуацій України направила до Туреччини два пожежні літаки Ан-32П із групою забезпечення для гасіння масштабних пожеж. Вперше лісова пожежа спалахнула 28 липня у місті Манавгат району Анталії.