В Україні розпочалася акція з роздачі продовольчих наборів, присвячена початку місяця Рамадан

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
08 Квітня 2021, 19:18
Асіф АлієвQHA
08 Квітня 2021, 19:18

Благодійна організація EVKAF FOUNDATION разом з асоціацією HASENE дала старт продовольчій кампанії, а саме роздачі продовольчих пакетів у містах України, яка присвячена початку місяця Рамадан.

Як заявив «Кримським новинам» координатор проєктів фонду EVKAF FOUNDATION Ельвін Кадиров, акція проводиться під гаслом «Нехай на столах буде багато їжі».

Кампанія почалася 6 квітня з роздачі продовольчих пакетів мешканцям села Тарасівка Київської області.

З 6 по 8 квітня волонтери також роздали продовольчі пакети у Винниці, Херсоні, Тернополі та Миколаєві.

Акція має на меті роздати 1333 пакети продовольчих товарів (борошно, олія, фініки, рис, макарони, сочевиця, крупа гречана і солодощі), — зазначив він.

Більшість людей, яким призначена допомога є внутрішньо переміщеними особами з Криму переважно кримські татари, а також інші мусульмани України, які опинилися у скрутному становищі. Загалом допомогу отримують понад 1000 сімей.

Як писали «Кримські новини», 20-25 березня благодійний фонд EVKAF Foundation (Україна) спільно з Асоціацією міжнародної допомоги HASENE (Німеччина) також провели акцію з роздачі продовольчих пакетів.

27 грудня 2020 року на Майдані Незалежності волонтери благодійних організацій EVKAF FOUNDATION і Асоціація допомоги Hasene безоплатно роздавали обіди для нужденних, бездомних людей і для всіх охочих.