В Туреччині розробили тест на коронавірус — видає результати за 90-120 хвилин | QHA media
11 Лютого 2020, 19:04

В Туреччині розробили тест на коронавірус — видає результати за 90-120 хвилин

Закрити

В Туреччині почали використовувати розроблені турецькими ж фахівцями медичні тести, які дозволять протягом двох годин виявити у людини коронавірус.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа, передає канал NTV.

За його словами, після виявлення коронавірусу був розроблений національний медичний набір, який видає результати за 90-120 хвилин.

Також міністр підкреслив, що використання цих тестів почалося на минулому тижні.

Також сьогодні, 11 лютого, Всесвітня організація охорони здоров’я дала уханьскому коронавірусу офіційну назву — Covid-19.

Про це заявив голова організації Тедрос Адханом Гебреєсус, передає ABCnews.

Він пояснив структуру назви, в якій «Сo» означає корона, «Vi» — вірус, а «D» — хвороба.

Гебреєсус заявив, що ВООЗ спеціально уникала відображення у назві вірусу географічного розташування, тварин або групи людей.

Станом на сьогодні, 11 лютого, у світі зареєстровано 43 102 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 1018 — летальні. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, не зафіксовано.

QHA media повідомляло, що у двох українців на борту круїзного лайнера Diamond Princess виявлено коронавірус 2019-nCoV. Лайнер з пасажирами стоїть біля берегів Японії, де перебуватиме на карантині до 19 лютого.

Дивитись ще: