В так званій «ДНР» працівники заводу вийшли на страйк

Новини
Ірина Требунських
28 Листопада 2020, 15:16
Ірина Требунських
28 Листопада 2020, 15:16
Фото із соцмереж

На сталеканатному заводі «Силур» у місті Харцизьк (Донеччина), яке тимчасово підконтрольне так званій «ДНР», стався стихійний страйк.

Про це повідомляють «Новини Донбасу» з посиланням на засновника незаконного збройного формування Олександра Ходаковського.

Останньою краплею стало те, що з і так небагатої зарплати виплатили тільки двадцять відсотків. Працівники запитували: як жити на ці гроші?, — написав окупант Ходаковський.

Ватажок бойовиків зазначив, що в державі-окупанті Росії розміщена «фірма-прокладка», на якій осідає прибуток, а на територію окупованих Росією окремих регіонів Донецької та Луганської областей «заводиться тільки мінімум грошей».

Ходаковський додав, що представники так званої «ДНР» не втручалися і «надали найманому працівнику з'ясовувати стосунки з наймачем самостійно».

Український власник харцизького заводу «Силур» втратив контроль над підприємством у кінці 2016 року.

Як повідомляли «Кримські новини», в ОРДЛО працюють російські так звані «рекрути», які вмовляють місцевих шахтарів працевлаштовуватися на роботу в Росії. «Рекрути» активізувалися після закриття окупантами 41 шахти в ОРДЛО і обіцяють виплату зарплат, адже окупанти багатьом шахтарям й досі не виплатили заборгованості.