В Сімферополі поки що відмінили обмеження водопостачання. Але «прем'єр» Криму підтвердив, що нині кримські водосховища заповнені водою лише на третину

Новини
Ірина Требунських
06 Лютого 2020, 12:19
Ірина Требунських
06 Лютого 2020, 12:19

«Прем’єр» Криму Юрій Гоцанюк написав у Facebook, що схема відключень води в окупованому Сімферополі буде введена при потребі, але поки такої потреби немає.

На сьогодні в Сімферополі немає необхідності введення графіка з обмеження подачі води. За минулу ніч приплив до водосховищ, що забезпечують (Сімферополь ― прим. ред) водними ресурсами, склав 732 тисяч метрів кубічних води, ― повідомив він.

За його словами, такий приплив води у водосховища за ніч на 140 тисяч кубометрів перевищує приплив за весь минулий місяць.

Водночас Гоцанюк підтвердив, що на сьогоднішній день кримські водосховища заповнені водою лише на третину. Так, Сімферопольське водосховище заповнене на 33% від повного проектного обсягу, Партизанське – на 34%, Аянське ― на 32%.

“Голова уряду” Криму також заявив, що завданням «адміністрації» Сімферополя було лише підготуватися до різних варіантів, зокрема, й розробки та введення графіку подачі води.

Така схема є, але вона буде приведена в дію в разі особливої необхідності. При цьому громадськість буде заздалегідь проінформована, ― написав Гоцанюк.

Уважаемые крымчане!На сегодня в Симферополе нет необходимости введения графика по ограничению подачи воды. За…

Опубліковано Юрієм Гоцанюком Середа, 5 лютого 2020 р.

Тим часом у церквах окупованого Криму проходять молебні про дарування вологи.

“Молебні про дощ йдуть в храмах за розпорядженням правлячого архієрея”, – розповіли російському “Інтерфаксу” в прес-службі Кримської єпархії, уточнивши, що такі молебні організовують не вперше і зазвичай їх починають проводити після звернення “влади” Криму.

Як повідомляло QHA media, вчора окупаційна «влада» попередила про обмеження водопостачання через брак заповнення водосховищ. Водночас твердження, що Україна поновить водозабезпечення анексованого півострова у цьому місяці не відповідає дійсності.