В Росії «грозяться» США за Чорноморський регіон

Новини України та світу
Ірина Требунських
13 Квітня 2021, 15:53
Сергій Рябков
Ірина Требунських
13 Квітня 2021, 15:53

Заступник міністра закордонних справ держави-окупанта Росії Сергій Рябков заявив, що «попереджає США». Як цитує його кремлівське видання «РІА-Новини», погрози озвучені через Чорноморський регіон.

Рябков сказав, Америка має розуміти, що «ризики інцидентів дуже високі».

У цьому році ми спостерігали щось подібне у зовсім іншій акваторії. Ми попереджаємо США, що їм краще триматися подалі від Криму, — озвучив заступник міністра РФ.

При цьому Рябков назвав Чорноморське узбережжя «російським». У погрозах в бік США заступник міністра закордонних справ Росії додав, що «це для їхнього ж блага буде».

Російський чиновник також запевнив, що у підриві позицій РФ на світовій політичній арені нібито винний офіційний Вашингтон і пригрозив «захистом російськомовних громадян». «Ми просто відстоюємо наші інтереси та російськомовного населення, будемо захищати їх і надалі», — озвучив чиновник російського зовнішньополітичного відомства.

Раніше в акваторію Чорного моря увійшов іспанський фрегат «Мендес Нуньєс» з угруповання морських сил НАТО. На це нервово відреагувала влада РФ і відправила кораблі Чорноморського флоту стежити за ним.

Державний секретар США Ентоні Блінкен має намір цього тижня відвідати Брюссель, щоб обговорити у штаб-квартирі НАТО дії Росії, спрямовані проти України, а також ситуацію з Іраном і Афганістаном.

«Кримські новини» публікували роз’яснення експертів щодо посилення загрози з боку Росії, яка почала перекидання з Каспію до Азову щонайменше десятка катерів, які полегшують десантування на берег з малих глибин.