В окупованому Сімферополі жителі знову залишилися без водопостачання

Новини України та світу
Хельга Полтавка
06 Квітня 2021, 15:48
Хельга Полтавка
06 Квітня 2021, 15:48

У Сімферополі у вівторок, 6 квітня, через аварію на мережах холодного водопостачання жителі декількох вулиць залишилися без води.

Про це повідомляє «Вода Криму».

У зв'язку із проведенням аварійно-відновлювальних робіт на мережах холодного водопостачання за адресою: місто Сімферополь, вулиця Воровського, 22 06.04.2021 з 10:00 обмежено водопостачання по вулиці Воровського, Леніна, Володарського, Курчатова, Студентська (частково), а також прилеглих вулиць і провулків. За адресою вулиця Воровського, 60 здійснюється технологічне скидання води, — йдеться у повідомленні.

Коли планується відновити водопостачання, «влада» міста не повідомила.

Пізніше «Вода Криму» додала інформацію також про обмеження водопостачання у селищі Миколаївка в Криму.

В связи с производством работ на сетях ХВС пгт. Николаевки 07.04.2021 с 00-00 по 19-00 будет ограничено водоснабжение по...

Posted by ГУП РК «Вода Крыма» on Tuesday, April 6, 2021

Окупаційний «глава» підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов раніше заявляв, що у квітні жителям Сімферополя можуть пом'якшити графік подачі води, якщо ситуація з наповнюваністю водосховища в Криму залишиться на колишньому рівні.

Однак пізніше «влада» Криму відзначила, що «запаси водосховищ не дозволяють це зробити».

Напередодні у підприємстві «Вода Криму» попереджали сімферопольців про можливе відключення води «у зв'язку із ремонтними роботами».

Раніше у Сімферополі жителям низки вулиць обмежили водопостачання через аварію на водопровідних мережах. Окупанти заявили, що змінюють графік подачі води у Сімферополі у вихідні та святкові дні.

Нагадаємо, окупанти заявляли, що начебто знизили забір води з сімферопольських водосховищ до 32-33 тисяч кубометрів води на добу.

Як повідомляли «Кримські новини», окупаційне «міністерство житлово-комунального господарства» опублікувало, що на рівні «мертвого об’єму» залишається Сімферопольське і Загірське водосховища.