В окупованому Сімферополі урочисто відкрили «центр для скарг»

Новини
Євген Березовський
25 Листопада 2020, 16:55
Євген Березовський
25 Листопада 2020, 16:55

В окупованому Сімферополі відкрився «Центр управління регіоном» (ЦУР), який займатиметься «резонансними публікаціями у соцмережах, аналізом звернень і скаргами громадян». Про це повідомляє«Російська Газета».

Подібні структури створюють по всій країні за дорученням президента Володимира Путіна. Центр займеться моніторингом восьми основних сфер життя — це охорона здоров'я, житлово-комунального господарства, освіта, дороги, транспорт, ТКО, енергетика, соціальний захист, — пише російське видання.

Підконтрольний Кремлю "глава" Криму Сергій Аксьонов розповідає, що система «Центру регіону» використовує звернення, які надходять через соціальні мережі, шукає теми, які викликають невдоволення громадян, після чого ці звернення передаються до відповідних служб.

Усі звернення, що надходять на гарячі лінії, об'єднуються. Також контролюється виконання доручень і зворотний зв'язок із заявниками, тому що іноді чиновники доповідають, що все добре, а коли зв'язуються із заявником, виявляється, що ніхто не з'являвся, — говорить Аксьонов.

Окупаційний «директор» автономної некомерційної організації «Діалог» Володимир Туровцев відповідаючи на запитання підконтрольному РФ телеканалу «Крим 24» розповів, що кримчан хвилюють проблеми водопостачання і житлово-комунального господарства.

Є зараз проблематика у всієї країни, пов'язана з коронавірусом. Те, що ми бачимо по зворотньому зв'язку — це не перше, друге і навіть не третє місце. ЖКГ, дороги і водопостачання — це глобальні категорії, які хвилюють жителів Криму, — сказав Туровцев.

«Кримські новини» раніше повідомляли, що з оголошенням у квітні перших карантинних заходів, кількість заражених вірусом тільки продовжує зростати. Зараз вона становить понад чотири тисячі людей. Однак такі офіційні дані явно занижені й показники захворюваності не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами.