В окупованому Севастополі намагаються стримати підвищення ціни на хліб

Новини України та світу
Хельга Полтавка
25 Лютого 2021, 18:39
Хельга Полтавка
25 Лютого 2021, 18:39

В окупованому Севастополі «влада» заявила, що отримала з бюджету Росії 8,95 мільйонів рублів для стримування цін на хліб.

Про це заявив «директор департаменту сільського господарства і споживчого ринку» Вадим Кірпічніков, повідомляє сайт «російського уряду» Севастополя.

Окупанти нарікають на економічну ситуацію, що склалася через пандемію, яка призвела до зростання витрат на виробництво хліба і хлібобулочних виробів.

Як зазначається, отримані кошти спрямують на компенсацію підприємствам хлібопекарської промисловості частини витрат на виробництво і реалізацію хліба і хлібобулочних виробів.

Виділені бюджетні кошти дозволять підприємствам хлібопекарської промисловості частково компенсувати витрати, що забезпечить стабільність цін на хліб у торгових мережах і спеціалізованих хлібних магазинах Севастополя. Перш за все, йдеться про соціальні сорти хліба, — зазначив Кірпічніков.

За даними окупантів, підприємства-одержувачі субсидії обіцяють в місяць надання субсидії не підвищувати відпускні ціни на хліб.

Також у Криму в лютому зафіксовано зростання цін на деякі овочі, а також – на охолоджене і заморожене куряче м'ясо.

За даними «Кримстату», на окупованому півострові вартість мінімального набору продуктів харчування від початку року в середньому збільшилася на 11,1% до 4,6 тисяч рублів.

Нагадаємо, Вадим Кірпічніков, якого поставили «керувати споживчим ринком та ліцензуванням товарів» у Севастополі запам'ятався скандалами в департаменті споживчого ринку Самари в Росії.

Як повідомляли «Кримські новини», у 2020 році в Криму катастрофічний неврожай зернових — вдруге за часи окупації.