В окупованому Криму зафіксували вже понад тисячу випадків COVID-19 | QHA media
Цифри
22 Липня 2020, 12:15

В окупованому Криму зафіксували вже понад тисячу випадків COVID-19

Закрити

За минулу добу в анексованому Криму зафіксовано 18 випадків коронавірусної інфекції. Про це повідомив підконтрольний Росії «глава» Криму Сергій Аксьонов у Facebook.

Три з них виявлені при зверненні за медичною допомогою, 11 – серед контактних по раніше зареєстрованим випадкам, четверо – при скринінгу здорових осіб, — написав він.

За даними місцевої «влади» на поточний період в анексованому Криму зареєстровано 1 012 випадків нової коронавірусної інфекції. 64 з них привезені з-за кордону, 106 випадків завезені з Росії та виявлено по контакту з ними, видужали за весь період – 757 осіб, померли від коронавірусу 13 пацієнтів. З початку року в Севастополі новою інфекцією захворіли 305 осіб, видужали 240 осіб, шість осіб померли.

Окупаційна «влада» Севастополя повідомляє, що 21 липня нових випадків захворювання COVID-19 не було.

Як стверджується, всього з початку року в окупованому Севастополі коронавірусною інфекцією захворіли 305 людей. На даний момент в стаціонарах перебуває 50 осіб. Одужали 240 осіб, шестеро осіб померли. В інфекційній лікарні перебуває під наглядом 112 осіб, у міській лікарні № 9 – 149. Під наглядом за місцем проживання – 659 осіб.

Як повідомляли «Кримські новини», інфіковані на коронавірус активно прибувають в анексований Крим з Росії.

Також окупанти скаржилися, що в російській «адміністрації» Ялти зросла кількість «чиновників» хворих на коронавірус.

Дивитись ще: