В окупованому Криму вводять суворі обмеження і скасовують новорічні корпоративи | QHA media
18 Листопада 2020, 12:25

В окупованому Криму вводять суворі обмеження і скасовують новорічні корпоративи

Закрити

Російський «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що через поширення коронавірусної інфекції в окупованому Криму доведеться скасувати новорічні корпоративи та святкові фуршети.

Про це він повідомив сьогодні, 18 листопада, на засіданні «оперативного штабу з протидії COVID-19».

З урахуванням того, що до Криму приїдуть відпочивати, ми зараз будемо домовлятися з готельєрами… Доведеться фуршети і все, що пов’язано з ось такими масовими заходами в закритих приміщеннях, усе це доведеться скасувати. Сам відпочинок, будь ласка, нехай люди приїжджають, але ось саме корпоративи доведеться скасувати, — сказав Аксьонов.

На засіданні «голова управління Роспотребнадзору» в Криму Наталя Пеньковська повідомила, що сплеск захворюваності на нову коронавірусну інфекцію на півострові очікується до середини грудня.

Окупанти також вводять суворі карантинні обмеження, відповідні зміни були внесені до «указу» «глави» Криму, повідомляють «РИА Новости».

З 20 грудня 2020 року по 15 січня 2021 року підприємцям заборонено надавати послуги з проведення банкетів, весіль, концертів та інших урочистих і корпоративних заходів. Ця заборона поширюється у тому числі на готелі, мотелі та інші санаторно-курортні установи. Окрім того, в зазначений період з 22:00 до 08:00 заборонена робота дискотек, караоке-клубів, кальяну, нічних клубів, концертних і танцювальних залів. Також у цей час не зможуть працювати кафе, бари і ресторани, за винятком обслуговування на виніс, — йдеться в «указі».

Зазначається, що новорічні культурно-масові заходи на міських площах, в будинках культури, театрах, школах також скасовані. Виняток — ранки в дитячих садках.

Також на окупованому півострові з 20 грудня по 15 січня заборонили роботу на вихідні та святкові дні розважальних центрів та інших закладів (у тому числі дитячих), обмежили відвідування кіно, театрів і цирків (дозволено продавати квитки тільки на 30% посадкових місць), екскурсії в музеях — в групах до 10 осіб.

Окрім того, рекомендують співробітників 65 років і старше перевести на дистанційну роботу.

Нагадаємо, в окупованому Криму зафіксована смерть лікарів у «третій та четвертій поліклініці» Сімферополя.