В окупованому Криму тривають пошуки трирічного Сулейманова — сина фігуранта «другої сімферопольської групи» зі «справи Хізб ут-Тахрір» | QHA media
25 Липня 2020, 13:17

В окупованому Криму тривають пошуки трирічного Сулейманова — сина фігуранта «другої сімферопольської групи» зі «справи Хізб ут-Тахрір»

Закрити

В окупованому Росією Криму, в селі Строгонівка Сімферопольського району з учорашнього вечора тривають пошуки трирічного кримського татарина Муси Сулейманова. Муса є сином громадянського журналіста, фігуранта «другої сімферопольської групи» з так званої «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Сулейманова, якого окупанти утримують за ґратами. Як повідомляє «Кримська солідарність», до пошуків долучилися близько 700 людей, серед яких багато волонтерів.

Хлопчик 24 липня грався біля свого дому в пісочниці, звідки пропав близько шостої вечора.

Муса Сулейманов

Навпроти будинку Сулейманових розгорнуто штаб з пошуку дитини. Також до пошуків долучилася окупаційна «поліція», «міністерство з надзвичайних ситуацій» з кінологами, водолази перевіряли місцеві водойми. Всю ніч сформовані пошукові групи «прочісували» територію радіусом у п’ять кілометрів.

Натреновані собаки взяли начебто спочатку слід, але швидко його втратили.

Працюють квадрокоптери і тепловізори, пошукові групи прочісують територію вже в околицях Строгонівки. Закликаю всіх приїхати на допомогу — особливо тих, хто на машинах. Беріть воду, ліхтарі, зарядки і приєднуйтесь до пошуку дитини, — звернулася до небайдужих правозахисниця Ліля Гемеджі.

⚡️LIVE 3. Поиски пропавшего 3-летнего Мусы Сулейманова

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Наразі пошукові групи направилися у сусідні населені пункти. Оголошення із фотографією трирічного хлопчика і закликом повідомити будь-яку інформацію вже роздрукували та розповсюджують по селищу Строганівка та інших районах окупованого півострова. Волонтери долучаються до пошуків, привозять із собою провізію для пошукових груп.

⚡️LIVE 7. Поиски пропавшего 3-летнего Мусы Сулейманова

Опубліковано Крымская солидарность Субота, 25 липня 2020 р.

О 16:00 з окупованого Росією Бахчисараю на пошуки Муси організували 20 місцевий автобус, який привезе людей до пошукового штабу і потім відвезе назад. Тих, хто не може особисто допомогти в пошуках, закликають допомогти фінансово: гроші підуть на провізію та пальне для пошукових груп.

⚡️ПОИСКИ МУСЫ СУЛЕЙМАНОВА. ПОСЕЛОК СТРОГАНОВКА, СИМФЕРОПОЛЬСКИЙ РАЙОН UPD_2. В 16.00 из Бахчисарая на поиски Мусы…

Опубліковано Крымская солидарность Субота, 25 липня 2020 р.

Нагадаємо, що 27 березня 2019 року в декількох районах Криму російська ФСБ провела облави, під час яких затримувала мирних жителів за звинуваченням в організації або участі в забороненій в Росії партії «Хізб ут-Тахрір». 28 березня «Київський районний суд» Сімферополя завершив процедуру арешту до 15 травня 2019 року всіх кримскотатарських активістів, затриманих напередодні в різних районах анексованого півострова. Серед них був і Руслан Сулейманов.

Наразі Сулейманова утримують в СІЗО окупованого Росією Сімферополя.

Дивитись ще: