В окупованому Криму стався зсув ґрунту, перекрито рух трасою «Таврида»

Новини України та світу
Хельга Полтавка
08 Квітня 2021, 13:42
Хельга Полтавка
08 Квітня 2021, 13:42

У Криму через обвал ґрунту перекрили рух на відрізку сьомого етапу траси «Таврида», а також на прилеглій дорозі.

Про це повідомила компанія-підрядник будівництва траси АТ «ВАД», інформує ТАСС.

Рух президентською дорогою і сьомим етапом Тавриди тимчасово перекритий через сходження ґрунту на трасу в районі полігону ТПВ. Ведуться роботи з усунення землі, що зійшла на дорожнє покриття, — уточнили в будівельній компанії.

Як зазначається, рух транспорту в бік Севастополя перенаправлено по старій дорозі від першої розв'язки сьомого етапу через село Верхньосадове.

Терміни відновлення руху «Тавридою» і прилеглою дорогою поки не називаються.

Як заявляє «уряд» міста, наслідки обвалу на в'їзді до Севастополя планують усунути протягом доби.

За попередньою версією окупантів, причиною обвалу стали рясні дощі в Криму.

Уточнюється, що сьомий етап «Тавриди» включає в себе ділянку розв'язки поблизу Севастополя. Будівництво восьмого етапу траси ще ведеться.

Довідка: про початок будівництва чотирисмугової автомобільної дороги «Таврида» (від Керчі до Севастополя) в Криму окупанти повідомили у травні 2017 року. Здати в експлуатацію трасу спочатку планували у 2018 році. У серпні 2019 року російський «глава» Криму Сергій Аксьонов пообіцяв завершити будівництво траси «Таврида» до 2020 року. Наприкінці 2018 року було відкрито рух по 190-кілометровій ділянці траси «Таврида» від Сімферополя до Керчі. Він здійснюється двома смугами — по одній в кожному напрямку, діє обмеження у 60 км/год через будівельні роботи. За роки будівництва траси «Таврида» її вартість неодноразово змінювалася. Для будівництва «Тавриди» були незаконно вилучені тисячі земельних ділянок у кримчан.

Як повідомляли «Кримські новини», нову трасу в Криму називають «дорогою смерті» через регулярні ДТП на «Тавриді», у тому числі за участю військової техніки РФ.