В окупованому Криму ставлять експерименти над людьми з COVID-19 | QHA media
11 Листопада 2020, 11:44

В окупованому Криму ставлять експерименти над людьми з COVID-19

Закрити

Окупанти Криму закликали людей, які перехворіли на коронавірус, добровільно та безоплатно здати плазму (кров — прим. ред.) для інфікованих.

Як передає ТАСС, про це повідомив так званий «міністр охорони здоров’я» Криму Олександр Остапенко в середу, 11 листопада, на онлайн-засіданні «оперативного штабу з недопущення поширення коронавірусної інфекції».

Я закликаю всіх кримчан, хто перехворів новою коронавірусною інфекцією, які відповідають вимогам, на безоплатній основі допомогти нужденним пацієнтам. Зробити це можна, звернувшись в «республіканський центр крові», — повідомив Остапенко.

Зазначається, що вік донорів має бути від 18 до 50 років. Вони не повинні мати шкідливих звичок і хронічних захворювань.

За словами Остапенка, переливання плазми розглядається як один з нових методів лікування коронавірусної інфекції.

«Це нова методика, яку ми впроваджуємо. Ідеальним кандидатом на донорство є людина, яка перехворіла вірусом. Це підтверджується позитивним тестом на наявність антитіл», — зазначив він.

За його словами, окупований Крим зараз є одним з перших регіонів, який почав заготівлю цього компонента.

У середу російський «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що число тих, хто видужав від коронавірусу від початку пандемії в Криму перевищило сім тисяч осіб.

За добу в регіоні зареєстровано 207 нових випадків зараження коронавірусом нового типу. Зростання числа заражень в окупованому Криму відзначили у жовтні, максимум був 24 жовтня — 255 осіб.

Нагадаємо, Аксьонов стверджував, що рішення про проведення курортного сезону не вплинуло на ситуацію з коронавірусом, а зафіксовані у жовтні високі темпи поширення інфекції не пов’язані з туристами.