В окупованому Криму Росія провела чергові військові навчання морських піхотинців з бойовою стрільбою

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
16 Липня 2020, 15:49
Ольга ПолтавкаQHA
16 Липня 2020, 15:49
Фото: Міноборони РФ

Російські військові провели тактичні навчання на території тимчасово анексованого Криму на полігоні Опук. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони Росії.

Вказується, що підрозділи провели бойові стрільби з машин і стрілецької зброї по мішенях, що імітують гусеничну, колісну техніку та живу силу умовного противника.

Особовий склад підрозділів з'єднання берегової оборони з постійними змінами маневреного бою відпрацював дії на місцевості в умовах, максимально наближених до бойових, з виконанням завдань по вогневій, тактичній, інженерній та спеціальній підготовці, — йдеться у повідомленні.

«Морські піхотинці Чорноморського флоту виконували завдання з прориву противодесантної оборони умовного противника, нанесення ударів артилерією, а також зі створення опорних пунктів оборони на відвойованому узбережжі», — додали у відомстві.

Повідомляється, що до навчань було залучено близько 500 російських військовослужбовців, понад 70 одиниць техніки, включаючи танки Т-72Б3, бронетранспортери БТР-80 і БТР-82А.

Фото: Міноборони РФ

Як повідомляли «Кримські новини», 8 липня в анексованому Росією Криму армійські підрозділи Чорноморського флоту окупантів провели військові навчання.