В окупованому Криму прорвало новий водопровід Міноборони Росії, який живить Сімферополь

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
31 Липня 2020, 14:
Ольга ПолтавкаQHA
31 Липня 2020, 14:

В анексованому Росією Криму, в селі Строгонівка, прорвало водопровід Міноборони РФ. Про це кримчани повідомляють у соціальних мережах.

Через Строгонівку російські військові пустили водопровід від російського Тайганського водосховища до окупованого Сімферополя в Криму.

Раніше "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов, заявив, що міністерство оборони Російської Федерації вимушене будувати тимчасовий трубопровід для забезпечення Криму прісною водою. Водопровід розрахований перекачувати до 60 тисяч кубометрів води на добу з Білогірського району.

Жителі Строгонівки і раніше висловлювали сумніви з приводу міцності прокладених Міноборони РФ магістралей.

11 липня до окупованого Сімферополя прибули перші підрозділи матеріально-технічного забезпечення Південного і Західного військових округів РФ та ешелони з необхідним обладнанням і матеріалами для прокладки понад 60 км водопроводу між Тайганським і Сімферопольським водосховищами. До виконання завдань залучені понад 300 військовослужбовців і понад 140 одиниць різної техніки.

У 2014 році поставки води материковою Україною були припинені через окупацію півострова Росією.

Віцепрем’єр Олексій Резніков заявив про те, що Україна почне поставляти воду в анексований РФ Крим тільки після його деокупації.