В окупованому Криму підтвердили шість нових випадків захворювання на коронавірус. Кримчани вимагають скасувати курортний сезон і закрити Керченський міст | QHA media

В окупованому Криму підтвердили шість нових випадків захворювання на коронавірус. Кримчани вимагають скасувати курортний сезон і закрити Керченський міст

24 Березня 2020, 18:38
Закрити

В анексованому Криму зафіксували шість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомив «голова» Криму Сергій Аксьонов у Facebook.

Аксьонов стверджує, що усі шестеро є жителями півострова, які нещодавно повернулися з інших країн.

У чотирьох інфікованих спостерігається безсимптомний перебіг захворювання, яке виявлено лабораторно. У двох хворих — стан середнього ступеня тяжкості. Пацієнти отримують необхідне лікування, — запевнив Аксьонов.

В Республике Крым подтверждено 6 новых случаев коронавирусной инфекции. Установлено, что все заболевшие – жители…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 24 березня 2020 р.

Водночас у коментарях до повідомлення Аксьонова у соцмережі люди вимагають закрити туристичний сезон на півострові.

«Так ще й санаторії заполонили туристами з Москви. Невже не можна було скасувати усі ці путівки?» — запитує мешканка Алушти.

Інша мешканка Криму закликає закрити незаконно побудований Керченський міст.

Перекрийте міст і переправу, до Криму ринулися жителі Москви і Петербурга на автомобілях, — написала вона.

Окрім того, у коментарях скаржаться, що розважальні й торгові центри не закриті, в деяких супермаркетах працівники не носять жодних засобів індивідуального захисту, але водночас в аптеках у продажу вже немає ні масок, ні засобів дезінфекції.

Жителька Сімферополя зазначає на своїй сторінці у соцмережі, що хоч дітей відправили на карантин, який співпав з весняними канікулами, педагогів змушують ходити на роботу:

«Треба відправити вчителів працювати вдома. Готуватися до того самого дистанційного навчання. Навіщо, поясніть мені, їм ходити щодня на роботу?».

Нагадаємо, раніше Аксьонов заявляв, що усі навчальні заклади Криму закриваються на карантин. Через пандемію коронавірусу під «динамічним наглядом» на півострові перебувають 754 людини.

QHA media повідомляло, що 21 березня в анексованому Криму підтвердили перший випадок захворювання COVID-19. Коронавірус виявили у жителя півострова, який нещодавно повернувся з Франції.

Дивитись ще: