В окупованому Криму оголосили вирок експрацівнику «адміністрації» Алушти

Новини України та світу
Хельга Полтавка
13 Квітня 2021, 16:10
Хельга Полтавка
13 Квітня 2021, 16:10

Окупаційний «Алуштинський міський суд» оголосив вирок колишньому «чиновнику» капітального будівництва та житлово-комунального господарства місцевої «адміністрації».

Про це повідомляє окупаційна «прокуратура» АРК.

Окупанти, оперуючи кримінальним кодексом держави-агресорки Росії, звинуватили свого «чиновника» в незаконній участі в «підприємницькій діяльності», «легалізації викрадених бюджетних коштів».

У 2018 році підсудний, фактично будучи керівником будівельної компанії і одночасно «чиновником ЖКХ адміністрації» Алушти, дав вказівку бухгалтеру підприємства брати участь у кількох конкурсах з визначення виконавця робіт з ремонту об'єктів газопостачання села Ізобільне, мереж теплопостачання в селищі Партеніт і мереж водопостачання в селі Михайлівка Нижньогірського району, — повідомляють окупанти.

За їхніми даними, «чиновник» завищував обсяги виконаних робіт. Надалі підсудний, використовуючи своє «службове становище», викрав понад 1,7 мільйонів ​​рублів, більшу частину з яких він додатково незаконно легалізував.

Як стверджується, вдалося домогтися повного відшкодування збитку.

«Підсудного визнано винним у інкримінованих злочинах і призначено йому остаточне покарання у вигляді штрафу в розмірі 700 тисяч рублів», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляли «Кримські новини», у Сімферополі «начальника поліції» звинувачують у хабарництві.

Нагадаємо, раніше окупанти заявили про затримання ФСБ трьох співробітників «адміністрації» Ялти.