В обхід санкцій. Медведєв засекретив компанії, які працюють в Криму | QHA media
11 Червня 2019, 13:40

В обхід санкцій. Медведєв засекретив компанії, які працюють в Криму

Закрити

Уряд Росії ухвалив постанову, яка дає право засекречувати дані про компанії, які працюють в анексованому Криму.

Постанову №729 від 6 червня опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації за підписом російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва.

З Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЄДРЮО) приховають дані про співвласників і керівників юридичних осіб, а також про ліцензії у разі, якщо вони вже під іноземними санкціями, розташовуються в Криму або є банками, уповноваженими для держоборонзамовлення. Також може бути прихована інформація про кримські філії.

Доступ до даних, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб (документів, що містять інформацію), зазначеному в підпункті «н» пункту 1 статті 5 федерального закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців», може бути обмежений у разі, якщо такі відомості містять інформацію про філії та (або) представництва юрособи, розташовані на території Криму і (або) на території Севастополя, — йдеться у постанові.

QHA media повідомляло, що Євросоюз має намір продовжити санкції проти Росії за окупацію Криму, термін яких закінчується 23 червня. Санкції забороняють жителям і компаніям Євросоюзу купувати нерухомість або підприємства на анексованому півострові, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги.

Дивитись ще: