В Криму продали дачі генсеків СРСР. За ялтинський пансіонат «Гліцинія» його новий власник заплатив 1,2 мільярда рублів | QHA media
ЯЛТА

В Криму продали дачі генсеків СРСР. За ялтинський пансіонат «Гліцинія» його новий власник заплатив 1,2 мільярда рублів

07 Серпня 2019, 20:05
Закрити

Російська влада продала в Ялті пансіонат «Гліцинія», де за часів Радянського Союзу відпочивали і працювали керівники СРСР.

Як повідомила «міністр майнових і земельних відносин» Криму Анна Анюхіна, операція з продажу об’єкта відбулася близько місяця тому, передає РИА Новости.

За пансіонат, де з 1956 по 1989 роки відпочивали генсеки ЦК КПРС Микита Хрущов, Леонід Брежнєв, Юрій Андропов і Михайло Горбачов, його новий власник заплатив 1,2 млрд руб.

У пансіонаті розташовані держдачі №1 і №2.

У березні 2019 року про плани з продажу колишніх радянських держдач повідомив «спікер держради» Криму Владімір Константінов. За його словами, пропозиція надійшла від місцевого «міністерства майнових і земельних відносин».

Юридично пансіонат «Гліцинія» належить Держуправлінню справами президента України.

У січні «влада» Криму виставила на аукціон нерухоме майно
рекреаційного комплексу Nautilus в Гурзуфі (Велика Ялта), що належав українському олігарху Ігорю Коломойському. Курортний комплекс складається з двох шестиповерхових корпусів.

У травні на трьох гектарах особливо охоронюваних природних територій, де ростуть червонокнижні дерева, «уряд» Севастополя дав згоду на будівництво пансіонату для сімей з дітьми, яке більше за архітектурним проектом нагадує апартаменти.

Дивитись ще: