В «Кримських морських портах» попереджають про масові звільнення | QHA media
14 Лютого 2020, 12:29

В «Кримських морських портах» попереджають про масові звільнення

Закрити

На підприємстві «Кримські морські порти», що розташоване на українському окупованому півострові, прогнозують масові скорочення. Про це попередив «директор» підприємства Денис Дворніченко, передає «Крым24».

Він розповів ,що це не перше скорочення на підприємстві, і звинуватив у всьому санкції. За його словами, різко зменшилася кількість заходів суден та операцій, пов’язаних з перевезенням вантажів.

Ймовірно, скорочення торкнеться близько 400 осіб в одному місті. Також під це потрапляють у нас Феодосійський торговельний порт, — заявив Дворніченко.

Виявляється, у 2018-2019 роках в «перший пік» скорочень підприємство звільнило в Керчі більше 300 людей.

Втім, Дворніченко завірив, що люди, які тоді підпали під скорочення, перейшли працювати в російські порти «і навіть на Чукотці», але при цьому начебто «задоволені запропонованими там умовами по зарплаті, соціальному забезпеченню тощо».

Він повідомив, що підприємство «Кримські морські порти» є дотаційним, і за минулий рік на нього виділили понад 500 млн рублів дотацій.

У 2017 році Україна застосувала санкції проти філій так званого «державного унітарного підприємства Республіки Крим «Кримські морські порти». А у 2019 році впроваджено низку санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб, зокрема, компаній, які були причетні до організації перевезень через залізничні й автопасажирські порти «Темрюк», «Кавказ» і Керченську поромну переправу.

Порти тимчасово окупованого Криму в 2018 році зазнали багатомільйонних збитків через санкційну політику міжнародних партнерів та України.

Дивитись ще: