В Генпрокуратурі Венедіктова усунула Мамедова від решти напрямів роботи

Новини України та світу
Ірина Требунських
10 Липня 2021, 16:23
Гюндуз Мамедов
Ірина Требунських
10 Липня 2021, 16:23

В Генеральній прокуратурі України Гюндуза Мамедова позбавили останніх його двох напрямів роботи. Відповідне рішення ухвалила генпрокурорка Ірина Венедіктова, передає «Кримська правозахисна група».

До цього Мемедову залишили керівництво у департаменті захисту інтересів дітей та протидії насильству, а також у тренінгову центрі прокурорів.

Венедіктова підписала наказ, що відтепер департаментом щодо захисту дітей та протидії насильству керує її заступник Ігор Мустеца, а тренінговим центром — Олексій Симоненко.

Окрім того, Мамедова позбавили також доступу до державної таємниці.

Раніше Мемедов очолював у Генпрокуратурі Департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту — так званий «департамент війни»..

Нагадаємо, 30 червня Венедіктова підписала указ, що департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту в Генпрокуратурі очолив Максим Якубовський. Журналісти виявили, що до кар’єри в прокуратурі Якубовський працював у громадській організації «Правова держава», яка пов’язана з кумом президента держави-агресора Віктором Медведчуком.

«Кримські новини» писали про перебіг зустрічі з генеральною прокуроркою Іриною Венедіктовою, організованої через «брифінг на стільцях», під час якої правозахисники хотіли дізнатися причини і підстави для останніх кадрових рішень в Генпрокуратурі.