В державі-окупанті Росії призначили віцепрем’єра «куратором» тимчасово окупованого Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
19 Липня 2021, 18:28
Марат Хуснуллін
Ірина Требунських
19 Липня 2021, 18:28

Сьогодні, 19 липня, в державі-агресорі Росії провели засідання уряду, під час якого обирали кураторів федеральних округів країни, куди окупанти відносять і тимчасово окуповані території. Про це повідомляє пресслужба уряду Росії.

Кожен на закріпленій території буде відповідальним за її соціальний розвиток, за те, наскільки ефективно витрачаються бюджетні кошти, чи відповідають ці витрати запитам людей і як дотримується бюджетна дисципліна, — сказав обраним «кураторам» очільник уряду РФ Михайло Мішустін.

Південний федеральний округ, до якого у Кремлі незаконно відносять і територію тимчасово окупованого Криму, очолив віцепрем’єр Марат Хуснуллін. Він також очолив урядову комісію з регіонального розвитку, яка координуватиме дії «кураторів».

Раніше, у 2020 році, в державі-агресорі Росії Марата Хуснулліна вже призначали «куратором» Криму. Він змінив на цій «посаді» попереднього російського віцепрем'єра Дмитра Козака.

Як повідомляли «Кримські новини», Марат Хуснуллін заявляв, що у масштабних повеней, які накрили Крим у червні, є начебто й «позитивні сторони».