В окупованому Судаку силовики прийшли до кримськотатарського активіста

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
22 Грудня 2020, 11:24
Ігор ЗайцевQHA
22 Грудня 2020, 11:24

У Судаку російська поліція прийшла до активіста Рефата Камілова.

Про це повідомляєправозахисна організація «Кримська солідарність».

Зазначається, що у липні 2019 року Камілов виїжджав на апеляційний суд у справі кримських татар в Москву і був затриманий співробітниками московської поліції. На активіста склали адміністративний протокол.

21 грудня до мене приходили співробітники поліції. Записали мої дані і сказали, що шукають нелегалів. Цікавилися, які у мого сусіда нелегали працюють і живуть. Чому вони прийшли з цим до мене - незрозуміло. Це вже другий раз. Перший раз був, коли їздив до Москви на суд на підтримку своїх співвітчизників і був затриманий. Приходили наче до злочинця. Це моє право - поїхати і висловити мирний протест. Я, звичайно, обурений цим. Навіщо вони приходять і розпитують, мені поки незрозуміло. Загалом, виробляють своєрідне психологічний вплив, – розповів активіст.

11 липня 2019 року під будівлею Верховного суду Росії було затримано 46 осіб, які приїхали в Москву висловити свій протест у зв'язку з масовими арештами кримських татар мусульман. Відносно всіх затриманих було складено адміністративні протоколи про порушення за статтею 20.2 частиною 5 КпАП РФ.