В анексованому Криму вулиці назвали іменами терориста Захарченка, ексмера Лужкова та «самооборони Криму» | QHA media
Сімферополь
26 Березня 2020, 18:48

В анексованому Криму вулиці назвали іменами терориста Захарченка, ексмера Лужкова та «самооборони Криму»

Закрити

Сьогодні, 26 березня, в окупованому Сімферополі «міськрада» присвоїла назви 29 новим вулицям міста.

Про це повідомляє «пресслужба міського уряду».

Так, у місті з’явилися вулиці, названі такими іменами: колишнього мера Москви Юрія Лужкова, вбитого ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, вбитого посла Росії в Туреччині Андрія Карлова, колишнього постпреда Росії при ООН Віталія Чуркіна, покійного ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Миколи Багрова, майстрині художньої вишивки Віри Роїк.

Згідно з документом, у Сімферополі також з’явилися вулиці з іменами російського вченого Миколи Данилевського, російського письменника Костянтина Симонова, засновника «Російської громади Криму» Володимира Терехова.

У місті також з’явився проспект російського полководця Олександра Суворова.

Вулиці Чуркіна, Захарченка, Карлова, Багрова, Святителя Гурія і проспект Суворова розташовані у мікрорайоні Кримська роза.

Вулиці радянського письменника Анатолія Домбровського, російського письменника Олександра Купріна, Симонова і Роїк – в районі вулиць Лугової та Совхозної.

Вулиці Данилевського і Терехова розташовані в районі вулиць Раснецова і Поліни Осипенко.

Окрім того, в мікрорайоні Петровські висоти з’явилися вулиці Героїв Севастополя, Литовського полку, Олександра Меншикова, Героїв Альми, Суздальського полку і «кримського ополчення», також відомого як «самооборона Криму», яка брала участь в окупації та анексії Криму Росією.

QHA media повідомляло, що мікрорайон «Крымская роза» побудований на місці галявини протесту «Стрелковая», де були будинки кримських татар.

Ватажка терористичної організації «ДНР» Олександра Захарченка було вбито 31 серпня 2018 року в результаті вибуху в ресторані «Сєпар» в окупованому Донецьку.