Уряд призначив заступників міністра охорони здоров’я: першою заступницею голови МОЗу стала головна лікарка «Охматдиту» Садов’як | QHA media
Розкадровка
03 Червня 2020, 16:23

Уряд призначив заступників міністра охорони здоров’я: першою заступницею голови МОЗу стала головна лікарка «Охматдиту» Садов’як

Закрити
Ірина Садовʼяк. Фото з Facebook

Першою заступницею міністра охорони здоров’я України призначено Ірину Садовʼяк — головну лікарку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє «Бабель».

Таке кадрове призначення було ухвалено сьогодні під час засідання Кабміну. Також уряд призначив ще двох заступників очільника МОЗ. Так, Ярослав Кучер став заступником з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації, а Ігор Безкаравайний — заступником міністра у справах ветеранів.

Зазначимо, що Садовʼяк очолює «Охматдит» з 2017 року. Тоді вона перемогла у відкритому конкурсі у семи допущених до участі претендентів і її кандидатуру члени комісії підтримали одностайно. До цього вона 14 років очолювала Коломийську районну центральну лікарню в Івано-Франківській області.

Як інформувало QHA media, 21 травня Кабмін звільнив першу заступницю міністра охорони здоров’я Максима Степанова Олену Теряєву з посади. У МОЗ Теряєва відповідала зокрема за реформування системи охорони здоров’я, а також за налагодження та координацію процесів у відомстві.

Дивитись ще: