Уряд призначив Полюховича виконуючим обов'язки міністра освіти і науки | QHA media
Розкадровка
10 Березня 2020, 13:29

Уряд призначив Полюховича виконуючим обов'язки міністра освіти і науки

Закрити
Юрій Полюхович

Уряд призначив Юрія Полюховича тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки України. Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання Кабміну, повідомляє Міносвіти.

Дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції, — запевнив Полюхович.

Також новопризначений в.о. міністра освіти на своїй сторінці у Facebook зазначив, що «передача влади відбулася спокійним, цивілізованим шляхом».

Шановні друзі, колеги, підписники!Сьогодні Уряд доручив мені тимчасово виконувати обов’язки Міністра освіти і науки…

Опубліковано Yuriy Polyukhovych Вівторок, 10 березня 2020 р.

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в місті Костопіль Рівненської області. Протягом 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій. З 2000 року — представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB. Упродовж 2014-2016 років був науковим співробітником (постдокторантура) університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

11 вересня 2019 року був призначений на першим заступником міністра освіти і науки Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у КНУ імені Шевченка магістерського курсу «Історія цивілізацій доколумбової Америки».