Уряд послабив карантинні обмеження для учасників ЗНО з окупованих територій

Новини
Ірина Требунських
30 Травня 2020, 14:38
Ірина Требунських
30 Травня 2020, 14:38
Максим Степанов

Кабмін прийняв рішення про пом'якшення карантину щодо спортивних змагань і проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає «Урядовий портал».

Міністр зазначив, що люди, які для складання ЗНО перетинають кордони, адмінмежі чи лінії розмежування, не мають проходити двотижневу обсервацію.

Особи, які для складання ЗНО приїжджають до України з-за кордону чи перетинають лінію розмежування із тимчасово окупованими територіями, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції після перетину кордону або пунктів пропуску, — сказав Степанов.

Голова МОЗ додав, що обсервацію не мають походити й особи, які супроводжують дитину при цьому.

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Уряду 29 травня. В ньому також зазначається, що люди віком від 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу, можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань.

Станом на ранок 30 травня в Україні 23 204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, а 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки.

Як повідомляло QHA media, реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в Україні завершилося 18 травня, а ЗНО в Україні цьогоріч відбудеться з 25 червня по 17 липня.