Уруський пояснив відео з Кадировим в ОАЕ

Новини України та світу
Хельга Полтавка
22 Лютого 2021, 14:30
Хельга Полтавка
22 Лютого 2021, 14:30

Віцепрем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявляє, що на військово-технічній виставці в ОАЕ не мав особистих контактів з Рамзаном Кадировим.

Про це Уруський повідомив у Facebook.

Він написав відповідний пост після того, як очільник уряду Денис Шмигаль у соцмережі оприлюднив фото Уруського поруч з Кадировим і вимагав пояснень.

За словами Уруського, на фото — офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX 2021, у якій він бере участь як голова української урядової делегації.

Фото: Військово-технічна виставка в ОАЕ

Уруський вказує, що розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно з якою особисті гості правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку.

Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Кадиров, — повідомив Уруський.

За його словами, українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності повторення подібних ситуацій.

«Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони», — додав віцепрем'єр.

На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля, - офіційна церемонія відкриття...

Posted by Олег Уруський on Monday, February 22, 2021

Нардеп Олександр Качура також розкритикував поспішні висновки. За словами Качури, Уруський навіть не вітався з Кадировим, що зафіксовано у відео.

Вимагаю пояснень від Дениса Шмигаля!

Вимагаю термінових пояснень від Денис Шмигаль! 🙂 Дайте хтось номер телефону Уруського пану Шмигалю. Бо пан Прем’єр пише одразу пости з фото про членів свого Уряду, не розбираючись. На відео видно, що Уруський заходить разом з іншими сотнями гостями на захід згідно визначеного організаторами місці. Він навіть не вітався з тим чоловіком по праву руку від нього:))

Posted by Олександр Качура on Monday, February 22, 2021

Нагадаємо, сьогодні, 22 лютого, Шмигаль у соцмережі вимагав від Уруського пояснень через фото зі ставлеником Кремля Рамзаном Кадировим.