«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на морські курорти України. Додатково виділено ще шість потягів | QHA media
01 Липня 2020, 19:09

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на морські курорти України. Додатково виділено ще шість потягів

Закрити

Відкрито продаж квитків ще на шість потягів дальнього прямування, повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Зокрема, з цього тижня відновлять курсування потяги у Херсон, Бердянськ і Новоолексіївку.

  • Потяг №375/376 Харків — Херсон курсуватиме щодня з Харкова з 5 липня, з Херсона з 6 липня.
  • Потяг №86/85 Львів — Новоолексіївка вирушить зі Львова 5 липня, з Новоолексіївки 6 липня. До 12 вересня він курсуватиме щодня, після 13 вересня — через день.
  • Потяг №88/87 Ковель — Новоолексіївка курсуватиме з Ковеля з 7 липня через день по непарних днях, з Новоолексіївки — з 8 липня через день по парних.
  • Потяг №110/109 Львів — Херсон курсуватиме щодня зі Львова з 3 липня, з Херсона з 4 липня.
  • Потяг №261/262 Харків — Бердянськ курсуватиме з Харкова з 3 липня по 5 вересня через день по непарних днях, з Бердянська — з 4 липня по 6 вересня по парних днях.
  • Потяг №282/281 Хмельницький — Генічеськ курсуватиме з Хмельницького через день з 8 липня, з Генічеська через день з 9 липня.

УЗ нагадала, що потяги проходять посилену дезінфекцію до і після рейсу. Також посилено обробляється постільна білизна. У вагонах встановлено санітайзери для пасажирів. Провідники забезпечені засобами індивідуального захисту, а також пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Як зазначається, пасажири мають одягнути захисні маски, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і під час посадки у вагон. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендується якомога менше пересуватися вагонами. Тимчасово у потязі не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби.

Як повідомляли «Кримські новини», 1 червня «Укрзалізниця» відновила залізничні пасажирські перевезення Україною. У дорогу вирушили понад 40 потягів дального сполучення і 214 приміських потягів.

Дивитись ще: